Dlaczego warto 

wybrać naszą firmę?

01.

Techcorp s.c. to dynamicznie rozwijającą się marka działająca w branży szeroko pojętych usług IT. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi informatycznej naszym Klientom w oparciu o najnowocześniejsze produkty i standardy w branży.

02.

Specjalizujemy się we wdrożeniach zaawansowanych systemów IT i spersonalizowanych aplikacjach działających w środowiskach Datacenter w oparciu o technologie wiodących producentów i dostawców.

03.

Oferujemy naszym klientom bogate portfolio sprzętu oraz oprogramowania wiodących producentów rozwiązań IT. Ponadto zajmujemy się konsultingiem przy wyborze optymalnego rozwiązania idealnie dopasowanego do potrzeb naszych klientów.

04.

Świadczymy usługi z zakresu audytu technicznego infrastruktury IT pod względem zoptymalizowania i ograniczenia kosztów istniejących instalacji technicznej oraz efektywnego zwrotu z jej modernizacji. 

05.

Dostarczamy najnowocześniejszych rozwiązań z zakresu wirtualizacji serwerów i Cloud Computingu, DataCenter oraz systemów beckupu i archiwizacji.

 Adres: Techcorp s.c., ul. Szwedzka 3, 33-300 Nowy Sącz

            NIP: 734-353-17-98

Tel.  18-541-22-15

Fax: 18-541-22-53

© 2018 Techcorp s.c. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skontaktuj się z nami